Brawl stars apk indir Mod V36.270 2021

Brawl stars apk indir : Brawl Stars, Conflict of Clans ve Conflict Royale’ın yapımcılarının yaptığı en yeni spordur. Ailenizi küre haline getirin ve destansı bir çok oyunculu slugfest için hazırlanın!

Brawl stars apk

Brawl stars apk indir

Ayrıca oku

Hücresel için hızlı tempolu 3v3 çok oyunculu ve battle royale! Üç dakikadan kısa sürede oldukça fazla spor modu boyunca arkadaşlarınızla veya solo oynayın.

Son derece etkili Muazzam becerilere, Yıldız Güçlerine ve Cihazlara sahip düzinelerce Kavgacının kilidini açın ve geliştirin! Yüzleşmek ve sergilemek için farklı görünümler biriktirin. Brawliverse içinde oldukça fazla gizemli alanda savaşın!

Brawl stars apk indir Mod

ÇOKLU OYUN MODLARINDA SAVAŞ
– Mücevher Ele Geçirme (3v3): Kadro kurun ve rakip personelin stratejisini aşın. Kazanmak için 10 mücevher biriktirin ve koruyun, ancak parçalanıp mücevherlerinizi kaybedin.
– Hesaplaşma (Tek/İkili): Hayatta kalmak için battle royale türü bir mücadele. Brawler’ınızda enerji artışları biriktirin. Bir arkadaşınızı yakalayın veya tek başınıza oynayın – en kabadayı battle royale’de ayakta kalan son Brawler olun. Kazanan hepsini alır!
– Brawl Ball (3v3): Tamamen yeni bir Brawl sporu! Futbol/futbol yeteneklerinizi sergileyin ve karşı personelden önce iki hedefi derecelendirin. Burada hiç pembe oyun kağıdı yok.
– Ödül (3v3): Yıldız kazanmak için rakiplerinizi alt edin, ancak onların sizi seçmelerine izin vermeyin. Muhtemelen en çok yıldıza sahip olan takım maçı kazanır!
– Soygun (3v3): Personelinizin güvenliğini koruyun ve rakiplerinizi kırmaya çalışın. Gizlice hareket etmek, patlatmak ve düşman hazinesine karşı tavrınızı netleştirmek için haritada gezinin.
– Özel Durumlar: Kısıtlı süreli, belirli PvE ve PvP spor modları.
– Şampiyona Sorunu: Oyun içi elemelerle Brawl Stars’ın espor sahnesinin bir parçası olun!

SAVAŞÇILARIN KİLİDİNİ AÇ VE YÜKSELT
Son derece etkili Muazzam becerilere, Yıldız Güçlerine ve Cihazlara sahip oldukça fazla Kavgacı biriktirin ve geliştirin! Onları sahneye koyun ve farklı görünümler toplayın.

SAVAŞ GEÇİŞİ
Tam görevler, Brawl Bins’i açın, Mücevherler, iğneler ve benzersiz bir Brawl Move gözenekleri ve cilt kazanın! Her sezon çağdaş içerik malzemesi.

YILDIZ OYUNCU OLUN
Aralarında en iyi Kavgacı olduğunuzu göstermek için yerel ve bölgesel lider tablolarına tırmanın!

SÜREKLİ GELİŞEN
Er ya da geç yepyeni Brawlers, görünümler, haritalar, özel durumlar ve video oyunları modlarına dikkat edin.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN! Brawl Stars’ı edinmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı spor aletleri gerçek parayla satın alınabilir. Bu özelliği kullanmanız gerekmiyorsa, lütfen sistem ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Ek olarak, Hizmet İfadeleri ve Gizlilik Kapsamımızın altında, Brawl Stars oynamak veya elde etmek için en az 9 yaşında olmanız gerekir.

Seçenekler:
– Uluslararası oyunculara karşı gerçek zamanlı 3v3 savaşlar için personel hazırlayın
– Hücresel için yapılmış hızlı tempolu bir çok oyunculu battle royale modu
– Her biri kendine özgü bir saldırı ve Muazzam araçlara sahip yeni, son derece etkili Kavgacıların kilidini açın ve toplayın
– Her gün yeni durumlar ve spor modları
– Tek başınıza veya arkadaşlarınızla savaşın
– Dünyadaki ve yerel sıralamalardaki en yüksek skor tablolarına tırmanın
– Fikirleri paylaşmak ve topluca savaşmak için diğer oyuncularla kişisel Üyeliğinizin bir parçası olun veya başlayın
– Brawlers’ı açılabilir görünümlerle özelleştirin
– Katılımcı tarafından tasarlanan haritalar, kavraması zor yeni araziler sağlar

Conflict of Clans, Conflict Royale ve Enhance Seaside’ın yapımcılarından! Brawl stars apk indir Mod