En iyi Youtube Video Indir

Youtube Video Indir ipuçları : YouTube filmlerini dizüstü bilgisayarınıza, cep telefonunuza veya hapınıza nasıl alacağınızı öğrenmenizi sağlıyoruz. Çoğu YouTube filmini indirmenin yasa dışı olmadığını, ancak üçüncü taraf araçları kullananlar için Google’ın hizmet ifadelerini ihlal ettiğini anlayın.

YouTube video indir

 

Just add 9x in youtube video url and download videos.
Example : Youtube URL : https://www.youtube.com/watch?v=VqMQtTvy6-pp
Remove www. and Add 9x in URL as below
https://9xyoutube.com/watch?v=VqMQtTvy6-pp

and open this URL in chrome browser or any browser and download videos.

Ayrıca oku

Youtube Video Indir Metodoloji 1.  Y2Mate’i Bilgisayarda, Cep Telefonunda veya Hapda Kullanma

Bir internet tarayıcısında https://www.youtube.com adresine gidin. Bir bilgisayar, cep telefonu veya hap üzerindeki herhangi bir internet tarayıcısı bu teknik için çalışmalıdır.

Almak istediğiniz videoya tıklayın. Video katılmaya başlayacak.

Videonun URL’sini kopyalayın. Bunu yapmak için, internet tarayıcınızın üst kısmındaki çevrimiçi tutamacı tıklayın veya musluğu açın; bu, tutamacı vurgular. Şimdi, menüyü taşımak için seçilen tutamacı sağ tıklayın (veya bir cep telefonunda veya hapta basılı tutun), ardından tıklayın veya Kopyala’ya dokunun.

Bir internet tarayıcısında https://y2mate.com adresine gidin. Bu ücretsiz web sitesi, YouTube’dan ses ve video kayıt verilerini almanıza yardımcı olur.

Konum ücretsizdir ancak reklam desteklidir. Bir şeyi girmenizi isteyen açılır pencereler görürseniz, bunları güvenle kapatabilirsiniz.
Bu aynı yöntemi herhangi bir YouTube edinme web sitesinde kullanmalısınız. Güvenilir bir web sitesi bulmak için yardıma ihtiyacınız olursa, google “youtube web sitesi elde edin”, ardından Google arama sonuçları web sayfasında en üstte görünen birçok köprüden birini seçin.
Kopyalanan URL’yi yapıştırın. Bunu yapmak için, “Köprü bağlantısını tam burada ara veya yapıştır” çubuğunu sağ tıklayın (veya dokunup basılı tutun), ardından Yapıştır’ı seçin
Başla düğmesine tıklayın. URL’den sonraki pembe düğmedir. Bu, web sayfasını yeniler.
Belirtilen formatın ardından Al düğmesine tıklayın. Videoyu elde etmek istiyorsanız, belirtilen dosya boyutu ve türünden sonra birçok deneyimsiz Obtain köprü bağlantılarından birini seçin. Yalnızca sesi elde etmek için, birçok seçenekten birini seçmek üzere Ses sekmesini tıklayın.
Daha küçük bir dosya istiyorsanız, bir azaltma kararı ile birlikte gidin.
Standart seçenekler videoya göre farklılık gösterir. Video çok uzun olabilirse, onu HD olarak elde edemeyebilirsiniz.

Youtube Video Indir Metodoloji 2: VLC Katılımcısını Bir Bilgisayarda Kullanma

Dizüstü bilgisayarınızda https://www.youtube.com adresine gidin. Muhtemelen dizüstü bilgisayarınızda VLC Media Participant var, muhtemelen YouTube’dan film almak için kullanabilirsiniz. Tarayıcınızda YouTube’a giderek başlayın.

Dizüstü bilgisayarınızda VLC Katılımcısı yoksa, https://www.videolan.org adresinden edinebilir veya başka bir teknik kullanabilirsiniz.
Bu teknik birçok filmde işe yarayabilir, ancak bazılarında elde sırasında “Girişiniz açılamıyor” hatası görünebilir.[3] Videoyu oynatmayı reddederse, bunun bir sonucu olarak Youtube, telif hakkıyla korunan içerik materyali barındırıyorsa videonun internete yerleştirilmesini kısıtlar. Dolaşmak için tek strateji, mpgun.com’a benzer şekilde bununla ilgili olmayan bir web sitesi almak veya bir bilgisayar programı kullanmaktır.

Almak istediğiniz videoya gidin. Ekranın üst kısmındaki “Ara” çubuğunu kullanarak videoyu arayabilirsiniz. Videoyu seçtiğiniz anda, hemen yer almaya başlamalıdır.

Videonun URL’sini kopyalayın. Bunu, tarayıcının üst kısmındaki tutma çubuğundaki URL’yi ve acil Ctrl+C (PC) veya Command+C (Mac) vurgulayarak yapabilirsiniz.

VLC Katılımcısı’nı açın. Ana pencerelerin Başlat menüsünde ve macOS’ta Amaçlar klasöründe olmalıdır. Turuncu bir ziyaretçi konisinin simgesidir.

Henüz sahip değilseniz, https://www.videolan.org adresinden VLC’yi ücretsiz olarak edinebilirsiniz. VLC, her tür kayıt verisinde yer almak için birçok yararlı seçeneğe sahip açık kaynaklı bir video katılımcısıdır.

Yepyeni bir topluluk akışı açın. Topluluk akışları, VLC’de internet tarayıcınızdan içerik oynatmanıza yardımcı olur. Adımlar, Home windows ve macOS için tamamen farklıdır:

Ana pencereler: Medya’ya tıklayın, ardından Topluluk Akışını Aç’a tıklayın…
macOS: Open Topluluğu’ndan sonra Dosya’yı tıklayın.

YouTube videosunun URL’sini sektöre yapıştırın. “Lütfen bir topluluk URL’si girin” metin içeriği alanını tıklayın, ardından Ctrl+V (PC) veya Command+V (Mac) tuşlarına basın.

Oynat’ı (PC) veya Aç’ı (Mac) tıklayın. Bu, YouTube videosunu VLC’de açabilir.

Herhangi bir YouTube filmini oynatamıyorsanız, en yeni VLC modeliyle değiştirin ve bir kez daha kontrol edin.
Yine de herhangi bir YouTube filmini oynatamıyorsanız, bu internet web sayfasındaki metin içeriğini kopyalayın ve yepyeni bir Not Defteri veya TextEdit dosyasına yapıştırın. Dosyayı “youtube.lua” olarak kaydedin. Ana pencerelerde, dosya gezgininde “C:\Program Information (x86)\VideoLAN\VLC\lua\playlist” konumuna gidin. Mac’te, Amaçlar içinde VLC.app üzerine sağ tıklayın ve Mevcut İçerikler’i tıklayın. Ardından “/MacOS/share/lua/playlist”e gidin. “youtube.luac” dosyasını silin ve kaydettiğiniz “youtube.lua” dosyasıyla değiştirin

Videonun codec bilgilerini görüntüleyin. İşlem yapmak için:

Ana pencereler: Aletler’e tıklayın, ardından Codec Verileri’ne tıklayın.
Mac: Windows’a tıklayın, ardından Medya Verileri’ne tıklayın.

“Konum” alanını kopyalayın. Pencerenin arka tarafında, tekrarlamak isteyeceğiniz uzun bir tutamaç görebilirsiniz. Tüm tutamacı vurgulayın ve ardından tekrarlamak için şu adımları izleyin:

Ana pencereler: Vurgulanan köprüyü uygun şekilde tıklayın ve Kopyala’yı tıklayın.
Mac: Metinsel içerik alanını uygun şekilde tıklayın ve URL’yi Aç’ı tıklayın.

Kopyalanan URL’yi internet tarayıcınıza yapıştırın ve Enter’a basın. Videonun zaten bir tarayıcıda görünmesi gerektiğinden, Mac kullananlar için bu adımı atlayabilirsiniz. Ana pencereleri kullanıyorsanız, yepyeni bir tarayıcı sekmesi açın, tutma çubuğunu sağ tıklayın, ardından Yapıştır’ı tıklayın.

Videoyu uygun şekilde tıklayın ve Videoyu farklı kaydet’i seçin. Bu, dizüstü bilgisayarınızın “Kaydet” iletişim kutusunu açabilir.

Videoyu edinin. Tarayıcınızda videoyu uygun şekilde tıklayın, ardından açılan menüden Videoyu farklı kaydet’i tıklayın. Video, “videoplayback” başlıklı bir MP4 dosyası olarak dizüstü bilgisayarınıza indirilmeye başlayacaktır.

Bir konum seçin ve Kaydet’e tıklayın. Bu, videoyu dizüstü bilgisayarınıza indirir. Dosya indirilir yüklenmez dosyaya çift tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Youtube Video Indir Metodoloji 3: 4K Video Downloader’ı Bir Bilgisayarda Kullanmak

1
4K Video Downloader kurulum dosyasını edinin. Dizüstü bilgisayarınızın internet tarayıcısında https://www.4kdownload.com/merchandise/product-videodownloader adresine gidin, ardından web sayfasının sol tarafında bulunan Get 4K Video Downloader seçeneğine tıklayın. 4K Video Downloader kurulum dosyası dizüstü bilgisayarınıza yüklenecektir.
4K Video İndirici, her Home windows ve Mac bilgisayar sisteminde sunulur.[5] YouTube Filmlerini Edinme Adım 11 başlıklı resim
2
4K Video İndiriciyi kurun. 4K Video Downloader kurulum dosyasının indirilmesi biter bitmez, aşağıdakini yaparak kurabilirsiniz:
Ana pencereler: Kurulum dosyasına çift tıklayın, sorulduğunda Emin’e tıklayın ve ekrandaki kurulum talimatlarını izleyin.
Mac: Kurulum dosyasına çift tıklayın, önemliyse kurulumu onaylayın, tıklayın ve 4K Video Downloader uygulaması simgesini “Amaçlar” klasörüne sürükleyin ve ekrandaki yönergeleri izleyin.
YouTube Filmlerini Edinme Adım 12 başlıklı resim
3
Bir internet tarayıcısında https://www.youtube.com adresine gidin.
YouTube Filmlerini Edinme Adım 13 başlıklı resim
4
Almak istediğiniz videoya gidin. Video katılmaya başlamalı.
YouTube Filmlerini Edinme Adım 14 başlıklı resim
5
Videonun tutamağını kopyalayın. Tarayıcınızın penceresinin üst kısmındaki çubukta videonun tutamacına tıklayın, ardından tamamen seçmek için Ctrl+A (Ana pencereler) veya Command+A (Mac) tuşlarına basın ve tekrarlamak için Ctrl+C veya Command+C tuşlarına basın.
YouTube Filmlerini Edinme Adım 15 başlıklı resim
6
4K Video İndiriciyi açın. 4K Video Downloader kurulumunu sonlandırdıktan sonra rutin olarak açılmadıysa, Ana pencerelerin Başlat menüsündeki veya Mac’inizin Amaçlar klasöründeki köprüsüne tıklayın.
YouTube Filmlerini Edinme Adım 16 başlıklı resim
7
Köprü Yapıştır’a tıklayın. 4K Video İndirici penceresinin sol üst köşesindedir. Bunu yapmak, kopyaladığınız tutamacı çıkarmak için 4K Video İndiriciyi tetikler.
YouTube Filmlerini Edinme Adım 17 başlıklı resim
8
“Format” menüsünden bir video formatı seçin. 4K’ya yardımcı olduğunu bildiğiniz bir video için yüksek kalite seçenekleri arasında “4K”yı görmüyorsanız, video biçimini MP4’ten MKV’ye değiştirmek normalde 4K seçimini hemen görüntüleyecektir.
YouTube Filmlerini Edinme Adım 18 başlıklı resim
9
En iyi kaliteyi seçin. Varsayılan olarak, elde edilebilecek en iyi yüksek kalite büyük olasılıkla seçilecektir, ancak dizüstü bilgisayarınızın en iyi yüksek kaliteye yardımcı olmaması durumunda, alanı benzersiz bir yüksek kalitenin (ör. 1080p) ardından test edebileceksiniz.
Örneğin, birçok dizüstü bilgisayar ekranı 4K videoya yardımcı olmuyor, bu da 4K video indirmenin anlamsız olduğu anlamına geliyor.
YouTube Filmlerini Edinme Adım 19 başlıklı resim
10
Al’a tıklayın. Pencerenin arka tarafındadır. Videonuz dizüstü bilgisayarınıza indirilmeye başlayacaktır.
YouTube Filmlerini Edinme Adım 20 başlıklı resim
11
Videonuzun konumunu açın. Videonuzun indirilmesi biter bitmez, sağ tıklayın ve ardından açılan menüde Klasörde Sun’a tıklayın. Bu, indirilen videonuzla birlikte bir Dosya Gezgini (Ana Pencereler) veya Bulucu (Mac) penceresinin açılmasını tetikleyebilir; bu düzeyde videoyu dizüstü bilgisayarınızın varsayılan video katılımcısında oynatmak için çift tıklayabilirsiniz.
Mac’te, sağ tıklama menüsüne bakmak için videoyu tıklarken Ctrl tuşunu basılı tutabilirsiniz.

Youtube Video Indir Metodoloji 4: KeepVid’i iPhone veya iPad’de Kullanma

1
iPhone veya iPad’inizde Paperwork by Readdle’ı kurun. Apple, iPhone veya iPad’inize kayıt verilerini almayı biraz zahmetli hale getirir, bu nedenle Readdle olarak adlandırılan bir uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu, onu nasıl alacağınızı öğrenin:
App Store’u açın.
Sağ alt köşede Musluk Arama.
Ekranın ve musluğun üst kısmındaki arama çubuğuna okuma çubuğunu sıralayın.
Faucet GET veya “Paperwork by Readdle”ın yanındaki bulut simgesi. Sarı ve deneyimsiz vurgulara sahip gri “D” simgesidir.
Ekrandaki yönergelere uyun.
YouTube Filmlerini Edinme Adım 49 başlıklı resim
2
iPhone veya iPad’inizde YouTube’u açın. İçinde kırmızı bir dikdörtgen ve beyaz üçgen bulunan beyaz simgedir.
YouTube Filmlerini Edinme Adım 50 başlıklı resim
3
Almak istediğiniz videoya gidin. Bakmak için ekranın üst kısmındaki büyüteci musluğa veya kaydettiğiniz filmlere göz atmak için sağ alt köşedeki Kitaplık’a dokunun. Videoya geldiğinizde anında katılmaya başlayacak.
YouTube Filmlerini Edinme Adım 51 başlıklı resim
4
Musluk Paylaşımı. Video başlığının altında ok bulunan simgedir. Bir dizi paylaşım simgesi görünecektir.
YouTube Filmlerini Edinme Adım 52 başlıklı resim
5
Musluk Kopyalama köprüsü. Simgelerin arka tarafında üst üste binen iki dikdörtgene sahip gri simgedir. Bu, videonun köprüsünü panonuza kopyalar.
YouTube Filmlerini Edinin Adım 53 başlıklı resim
6
Evrak uygulamasını açın. Sarı ve deneyimsiz vurgulara sahip gri “D” simgesidir. Artık mülk ekranınızdaki son simge yerini işgal etmelidir.
Uygulamayı ilk kez kullanacağınız için, istendiğinde İlerle’yi seçin, ardından yüksekte “Evrak” iddiasında bulunan ekrana ulaşana kadar ekranlar arasında ilerleyin.
YouTube Filmlerini Edinin Adım 54 başlıklı resim
7
Mavi pusula simgesini musluk. “Evrak İşleri” ekranının sağ alt köşesindedir. Bu bir internet tarayıcısını açar.
YouTube Filmlerini Edinme Adım 55 başlıklı resim
8
Tarayıcıda https://keepvid.professional adresine gidin. Bunu, ekranın üst kısmındaki “Bu tutamaca git” çubuğuna URL’yi yazıp ardından Git’e dokunarak yapabilirsiniz.
YouTube Filmlerini Edinme Adım 56 başlıklı resim
9
“Köprü Girin” alanına dokunun. Bu yaylar klavyenizi açar.
YouTube Filmlerini Edinme Adım 57 başlıklı resim
10
“Köprü Girin” alanını doldurun ve bakımını yapın. Bir saniye kadar sonra, “Tümünü Seç” ve “Yapıştır” seçenekleri görünecektir.
YouTube Filmlerini Edinin Adım 58 başlıklı resim
11
Musluk Yapıştır. Kopyaladığınız YouTube video köprüsü temiz içinde görünecektir.
YouTube Filmlerini Edinin Adım 59 başlıklı resim
12
Mavi Şimdi Al düğmesine dokunun. Keepvid videoyu bulacak ve aşağıda bazı seçenekler sunacaktır.
YouTube Filmlerini Edinme Adım 60 başlıklı resim
13
Aşağı kaydırın ve Finest Obtain’a dokunun. Videonun uzunluğunun altındaki mavi düğmedir. “Dosyayı Kaydet” ekranı görünecektir.
Daha küçük bir dosya istiyorsanız, alternatif olarak aşağıdaki Farklı Codec’leri Al düğmesine basabilir ve başka bir şey seçebilirsiniz.
YouTube Filmlerini Edinin Adım 61 başlıklı resim
14
Dosyayı (isteğe bağlı olarak mevcuttur) ve musluğu yeniden adlandırın Tamamlandı. Bu, videoyu iPhone veya iPad’inize indirir. Video indirilir yüklenmez Readdle tarafından birincil Paperwork ekranına dönebilirsiniz.
YouTube Filmlerini Edinin Adım 62 başlıklı resim
15
Readdle klasörünü Bilgi uygulamasına ekleyin. Bilgi uygulamanıza Readdle eklerseniz, indirdiğiniz filmlere girebilmeniz için basit olacaktır. Bu nasıl:
Mülk ekranınızda Bilgi uygulamasını (mavi klasör) açın. Bir klasöre gömülebilir.
Musluk Arka tarafta göz atın.
Sağ üst köşedeki Musluk Düzenleme.
“Evrak” değişikliğini Açık (deneyimsiz) konumuna kaydırın.
Musluk Sağ üst köşede tamamlandı.
Artık Paperwork by Readdle ile elde ettiğiniz filmlere girmek için Bilgi uygulamasını kullanabilirsiniz.
YouTube Filmlerini Edinin Adım 63 başlıklı resim
16
İndirilen videoyu izleyin. Videolarınızı izlemeye hazırsanız, şu adımları izleyin:
Bilgileri Açın.
Musluk Gözat.
Musluk Evrakları.
Musluk İndirmeleri.
Bunu gözlemlemek için videoyu musluk.

Minecraft apk nasıl indirilir okuyun